SÍDLIŠTĚ NOVÉ DOBY

HEJ VY TAM na druhé straně monitoru, LÍBILO by se vám v něčem takovém BYDLET?

Pokud ano, dejte nám vědět.

Pro zpestření dlouhé chvíle při čekání stavebního povolení na náš vzorový dům Trealma a taky na dům Ulita pro naši klientku, vám představujeme jednu starší tvarovou studii z počátku tohoto roku.

GEMINI II je dvojdomek pro menší komplexní zástavbu pěti budov. Tohle je návrh jedné budovy ze dvou, které jsme připravovali pro vstupní jednání pro developerský projekt. Mněl by stát na stavebním pozemku o rozloze 9 500 m2 na úpatí Beskyd s velice nádherným výhledem na okolní krajinu.

V rámci toho že se jedná o tvarovou studii, návrh neobsahuje vnitřní členění včetně schodiště. Samozřejmostí u těchto studií je PLNÉ prosklení pro LEPŠÍ NÁHLED do domu. Jak název napovídá je to pokračování jedné krásné studie, kterou Vám časem také představíme.

HEJ VY TAM na druhé straně monitoru, LÍBILO by se vám v něčem takovém BYDLET?Pokud ano, dejte nám vědět.Pro zpestření dlouhé chvíle při čekání stavebního povolení na náš vzorový dům Trealma a taky na dům Ulita pro naši klientku, vám představujeme jednu starší tvarovou studii z počátku tohoto roku.GEMINI II je dvojdomek pro menší komplexní zástavbu pěti budov. Tohle je návrh jedné budovy ze dvou, které jsme připravovali pro vstupní jednání pro developerský projekt. Mněl by stát na stavebním pozemku o rozloze 9 500 m2 na úpatí Beskyd s velice nádherným výhledem na okolní krajinu.V rámci toho že se jedná o tvarovou studii, návrh neobsahuje vnitřní členění včetně schodiště. Samozřejmostí u těchto studií je PLNÉ prosklení pro LEPŠÍ NÁHLED do domu. Jak název napovídá je to pokračování jedné krásné studie, kterou Vám časem také představíme.Více na www.stvorenoprozivot.com

Zveřejnil(a) Stvořeno pro Život dne Středa 20. března 2019

Komentáře