PREJDITE S NAMI BRÁNOU ZMYSLOV

Prejdite s nami cez BRÁNU ZMYSLOV. Predstavte si, že ste v lone prírody, pod ochranou štítov mocných Dolomitov. Pred vami sú otvorené dvere tejto skvostnej budovy určenej na cvičenie a meditáciu. Konštrukcia a opláštenie budovy sú z voňavého smreku natretého konopným olejom a dominantou sú veľké sklené výplne. Tie vám dovolia byť naplno v kontakte s okolitou panenskou prírodou. Spojenie priestoru priamo s lesom zabezpečuje brána, ktorá sa otvára smerom k zalesnenému svahu. Les je tiež citlivo upravený na cvičenie, všade sú tam rozmiestnené drevené plošiny … a vy už si len vyberte tú svoju.
Priatelia, pripravujeme skvost, v ktorom bude jedna radosť rozvíjať svoje telo i ducha.
Sme radi, že môžeme byť pri jeho realizácii. Projekt je vo fáze dokončovania stavebnej štúdie, z ktorej vám ponúkame túto malú chuťovečku. Viac informácii už čoskoro.

Brána zmyslov – relaxačno-cvičebné centrum Dolomity

Prejdite s nami cez BRÁNU ZMYSLOV. Predstavte si, že ste v lone prírody, pod ochranou štítov mocných Dolomitov. Pred vami sú otvorené dvere tejto skvostnej budovy určenej na cvičenie a meditáciu. Konštrukcia a opláštenie budovy sú z voňavého smreku natretého konopným olejom a dominantou sú veľké sklené výplne. Tie vám dovolia byť naplno v kontakte s okolitou panenskou prírodou. Spojenie priestoru priamo s lesom zabezpečuje brána, ktorá sa otvára smerom k zalesnenému svahu. Les je tiež citlivo upravený na cvičenie, všade sú tam rozmiestnené drevené plošiny … a vy už si len vyberte tú svoju. Priatelia, pripravujeme skvost, v ktorom bude jedna radosť rozvíjať svoje telo i ducha. Sme radi, že môžeme byť pri jeho realizácii. Projekt je vo fáze dokončovania stavebnej štúdie, z ktorej vám ponúkame túto malú chuťovečku. Viac informácii už čoskoro. www.stvorenoprozivot.com

Zveřejnil(a) Stvořeno pro Život dne Středa 16. ledna 2019

Komentáře