PRARODIČE PATŘÍ DO KRUHU

A máme tu další ROZHOVOR světoznámých psychologů Kudlákové a Junga o PŮSOBENÍ KRUHOVÉHO prostoru na lidi. Dnes to bude o tom, jak se v kruhovém domě řeší prosba prarodičů, zdali by se tam našel i nějaký koutek pro ně.

Na první pohled by se zdálo, že tím, že v domě není žádný kout tak kruhový prostor za vás vyřešil tuto prosbu. Pokud bychom se ale pokusili nahlédnout za tuto otázku prarodičů trochu hloubš, najdeme tam pravděpodobně pocity a mylné přesvědčení starých lidí o vlastní nepotřebnosti a zbytečnosti. Zároveň ale vypovídá o potřebě být v blízkosti své rodiny.
Pozor! pan profesor Jung přichází se zajímavou myšlenkou. Hm… ono by se vlastně v případě kruhových staveb měl ptát prarodič…Prosím vás nenašel by se u vás nějaký menší kruh pro nás, kde bychom mohli být ve svém středu? A mohli bychom navštěvovat váš kruh a být v něm potřebnými pro naše blízké?

Tak příští článek bude odpověd na první dotaz z vašich řad. Otázka zněla: Jak působí kruh na dynamiku partnerského vztahu? Pro zodpovězení tohoto dotazu nás napadlo si přizvat ještě jednoho světoznámého odborníka zabývající se touto tématikou takže k příští debatě zveme krásnou a moudrou ženu Martinu Mab Junga (podobnost příjmení je čistě náhodná….možná).

Konec chatu
Pište další otázky na téma kruh a život..

Komentáře