OD PERGOLY PO DOMEČEK

UŽ VÍTE že Basic 25 může sloužit i jako obyčejný zahradní altánek či pergola, ale víte že tam jeho možnosti teprve začínají?

Basic 25 má stejnou konstrukci jako naše rodinné domy, jeho životnost je minimálně 50 let a variabilita nekonečná. Basic 25 se může v průběhu let měnit stejně tak jako vy a vaše potřeby – může s vámi růst, může se dozateplit, otevřít sluníčku či jinak upravit dle požadavků vás a vaší rodiny.
Chcete mít na svém pozemku energeticky perfektní kruhový prostor, svou svatyni?
Dílnu, hernu, tělocvičnu, saunu, zimní zahradu? Skvělý celoroční privátní obytný prostor pro členy vaší rodiny nebo tzv. vejminek? Pokoj pro hosty?
To vše a mnohem víc je Basic 25.

Kontaktujte nás pro podrobnější informace tel. +420 731 655 010

UŽ VÍTE že Basic 25 může sloužit i jako obyčejný zahradní altánek či pergola, ale víte že tam jeho možnosti teprve začínají? Basic 25 má stejnou konstrukci jako naše rodinné domy, jeho životnost je minimálně 50 let a variabilita nekonečná. Basic 25 se může v průběhu let měnit stejně tak jako vy a vaše potřeby – může s vámi růst, může se dozateplit, otevřít sluníčku či jinak upravit dle požadavků vás a vaší rodiny.Chcete mít na svém pozemku energeticky perfektní kruhový prostor, svou svatyni? Dílnu, hernu, tělocvičnu, saunu, zimní zahradu? Skvělý celoroční privátní obytný prostor pro členy vaší rodiny nebo tzv. vejminek? Pokoj pro hosty? To vše a mnohem víc je Basic 25. Kontaktujte nás pro podrobnější informace tel. +420 731 655 010

Zveřejnil(a) Stvořeno pro Život dne Úterý 26. března 2019

Komentáře