KRUH vs ČIARA

KRUH verzus ČIARA sa u nás nekoná. V rámci toho, že poznáme silu rovnováhy, neohŕňame nos ani nad prípravou vnútorného rozmiestnenia krásnych a kvalitných lineárnych dreveníc. Zvlášť, keď plán je postaviť ju z cédru. Už sa tešíme na jej liečivú vôňu.

Majitelia tejto krásavice nás oslovili s túžbou usporiadať vnútorný priestor podľa ich predstáv, spôsobu života a cítenia a na mieru pre dynamiku ich rodinného života. A tak sa stalo a my sa môžeme pochváliť ďalším podareným dielom.

Veríte, že sa pohrávame s ideou, previesť tento model do spôsobu nášho konštrukčného riešenia? Ako by sa vám páčilo keby sme robili i takéto stavby?

Sledujte nás na našom profile: https://www.facebook.com/Stvorenoprozivot

Návrh roubenky 3D

KRUH verzus ČIARA sa u nás nekoná. V rámci toho, že poznáme silu rovnováhy, neohŕňame nos ani nad prípravou vnútorného rozmiestnenia krásnych a kvalitných lineárnych dreveníc. Zvlášť, keď plán je postaviť ju z cédru. Už sa tešíme na jej liečivú vôňu. Majitelia tejto krásavice nás oslovili s túžbou usporiadať vnútorný priestor podľa ich predstáv, spôsobu života a cítenia a na mieru pre dynamiku ich rodinného života. A tak sa stalo a my sa môžeme pochváliť ďalším podareným dielom. Veríte, že sa pohrávame s ideou, previesť tento model do spôsobu nášho konštrukčného riešenia? Ako by sa vám páčilo keby sme robili i takéto stavby? Sledujte nás na našom profile: https://www.facebook.com/Stvorenoprozivot www.stvorenoprozivot.com

Zveřejnil(a) Stvořeno pro Život dne Středa 6. února 2019

Komentáře