Inzerát – Hledají se zákazníci, kteří chtějí žít

A co nabízíme? Nabízíme prostor pro život, domy pro život pro všechny, kteří…. Zeptám se vás, co je pro vás dům? Vaše soukromí? Dobrá investice? Vaše tvrz? Místo, kde se schováte? Místo pro váš odpočinek? Místo pro vaši rodinu? Berete dům jak něco, čím chcete dát kolem sebe vědět, kdo jste? Nebo dáváte přednost tomu, aby tam uvnitř bylo pro vás příjemně a krásně. A které materiály jsou vám příjemné? Takhle bychom mohli pokračovat tímto „dotazníkem“ dlouho a dlouho a ztratit se v detailech, aniž bychom si uvědomili, že naše odpovědi vycházejí z naší minulosti a na základě vzorců, které jsme nevědomě přijali od společnosti, v které žijeme. Zkusme to ještě jednou, ale jinak. Zkuste na chvíli zapomenout vše, co znáte a víte o „domě“. Zkuste na chvíli i zapomenout na všechny vzorce o tom k čemu slouží, jak se v něm máte chovat. Když se vám na chvíli podaří ze sebe svléct toto oblečení po vašich předcích, svléct se z toho do čeho vás oblékl systém a když zůstanete jen ve své čisté podstatě po čem zatoužíte? Jaký prostor byste chtěli stvořit? V jakém prostoru byste chtěli žít se sebou a jinými. A pokud ucítíte že chcete takový prostor stvořit tak přesně vás hledáme. A pokud budete vnímat, že nastal čas a doba zavolejte mi, napište mi a stvořme to pro život.

Víte, jak vnímám já dům? Jako prostor, v kterém mohu žít a tvořit, jako prostor, v kterém mohu žít se svojí rodinou, jako prostor, kde je dostatek místa pro všechny, jenž přijdou do mého života. Vnímám, že potřebuji prostor, kde bude dostatek světla. Vnímám, že potřebuji prostor, kde příroda bude prostupovat dům. Vnímám, že dům by měl být živý a neměl by být ani mým sluhou a ani mým pánem. Dům by měl být rozšířením prostoru tam v nás a čím krásnější, svobodnější, zdravější bude tím více bude podporovat to v nás. Uvědomili jste si někdy jak nás náš dům, prostor, v kterém žijeme ovlivňuje? Nebo si myslíte, že je jedno v čem žijete? Myslíte, cítíte, že byste byl tím samým člověkem, kdybyste žili v gotickém chrámu? Na středověkém hradě? V betonovém bunkru? V jeskyni? V korunách stromů? Ve skleněném domě pod vodou? Ve vězení? Pokud víte, že Vás dům, prostor, v kterém žijete neovlivnil a nebude ani ovlivňovat tak se omlouvám se, že jsem Vám tímto inzerátem obtěžoval. Ale pokud vnímáte, víte, jste přesvědčeni že prostor tvaruje nás tak stejně jako my tvarujeme prostor přidejte se k nám a změňme prostor, sebe k životu.

Váš STVOŘENO PRO ŽIVOT / CREATED FOR LIFE tým,
Navrhujeme, vyrábíme a stavíme kruhové dřevěné domy. Naše stavby podporují v lidech tvořivost a dávají jim možnost zhmotnit své vize do reality.
STVOŘENO PRO ŽIVOT – Kruhové dřevěné domy pro tvořivý život
CREATED FOR LIFE – Round wooden houses for your creative life
tel CZ: +420 731 655 010
e-mail: infocz@cretedforlife.eu
Komentáře